Eesti Meistrivõistlused rannakäsipallis 2021 tõid Tabasalule 2. ja 3.koha!

Eesti Meistrivõistlused rannakäsipallis 2021 tõid Tabasalule 2. ja 3.koha!

Rannakäsipalli mängiti sel suvel nagu alati kolm etappi. Esimene toimus Põlva rannas, teine Viljandi rannas ja kolmas esmakordselt Viimsis, Haabneeme rannas.

Esimene etapp Põlva rannas toimus 30 kraadises suvekuumuses, kus esmaskordselt lisaks T2004 tüdrukutele said oma rannakäsipalli kogemuse meie väiksemad neiud, kes võistlsesid vanusegrupis T2008. Põlvas saavutasid T2004 tüdrukud 2.koha ning T2008 tubli 3. koha.

Teine etapp Viljandis ei erinenud soojakraadidelt just palju. Mängude vahel sai end mõnusas järvevees jahutada ning siis jälle platsil jõudu katsuda. Viljandi etapil õnnestus mängida ka meie naiskonnal, kui etapile registreerus 3 võistkonda. Naiskond saavutas pingelistes mängudes 3. koha, T2004 samuti 3.koha ning kõige pisemad T2008 tõid koju 2. koha! Väga positiivne oli näha meie pisikeste arengut, kes oma teisel etapil juba suutsid võite noppida!

Kolmas ehk viimane Viimsis, Haabneeme rannas toimunud etapp õnnistas meid kõige inimlikuma ilmaga, kui mängida oli juba päris mõnus. Võistlustules olid taas kaks võistkonda T2004 ning T2008. Viimsi etapil noppisid T2004 seekord kõige ihaldatuma koha, ehk 1.koha ning kõige pisemad T2008 3. koha! Kiidame ka HC Viimsi käsipalliklubi väga eduka korraldusliku poole eest! Oli väga nauditav võistlus pehmel rannaliival ning hea muusika saatel.

Kolme etapi kokkuvõttes riputati T2004 võistkonnale kaela hõbemedalid ning T2008 tüdrukutele pronksmedalid. Olid väga meeleolukad ning palavad kolm nädalavahetust Eestimaa randades. Nüüd laseme lastel natuke puhata ning kohtume juba suvelaagris Käärikul!

Pildimaterjali rannakäsipalli etappidelt vaata siit- https://hctabasalu.com/klubi/galerii

Pildid autasustamisest (fotograaf Helin Potter):