Eesti Meistrivõistlustel saavutas HC Tabasalu naiskond pingelises pronksimängude seerias 4. koha

Eesti Meistrivõistlustel saavutas HC Tabasalu naiskond pingelises pronksimängude seerias 4. koha

Kahe pronksimängu kokkuvõttes tuli HC Tabasalul võtta vastu kibe kaotus HC Kehra naistelt, kui tulemuseks jäi 46:43!

Esimene mäng lõppes seisuga 24:29 (12:17). Esimeses mängus oli tugevalt tunda kohamängu hõngu, mis mõjutas meid emotsionaalselt tugevalt, seda näitab just tehnilise praagi suur protsent ning kindlate võimaluste mitte realiseerimine. Kuigi läksime teist pronksi kohtumist mängima 5-väravalisest kaotusseisust, siis naiskond oli hästi meelestatud ning läks pronksi eest võitlema kogu hingest.

Heast meelestatusest oli kasu! Panime hooajale ilusa punkti ja võitsime viimase pronksimängu tulemusega 19 :17 (10 :7)! Mäng algas meie poolelt lausa suurepäraselt: saime kohe hästi tööle oma kaitse ning lõpetasime edukalt rünnakuid. Terve mängu oli pronks käega katsutav, kuid paraku jäi ajast puudu. Kokkuvõttes suutsime Kehra alistada vaid 2 väravaga, millest pronksi võitmiseks seekord ei piisanud.

Kuigi sel aastal pronksmedaleid meie kaela ei riputatud, siis võime oma viimase mänguga siiski väga rahule jääda. Kõige suurema edasimineku tegime kaitses: esimesel poolajal lasime endale visata vaid 7 väravat! Sellele aitas kaasa iga kaitsemängija panus ning väga suur toetus väravasuul Kadri-Liisi poolt, kelle võiks kohe kindlasti valida selle mängu parimaks mängijaks!

Eile jagati kätte ka 2021. a Naiste Meistrivõistluste sümboolse koosseisu ehk "All Star Team'i" auhinnad ning Tabasallu tuli parima vasakääre auhind meie välejalgsele Simonale! Palju õnne!

Suur aitäh kogu käsipalli perele ja kõikidele fännidele sel hooajal. Kohtumiseni juba rannas!