TD Eesti karikavõistlustel saavutasid HC Tabasalu tüdrukud lll koha!

TD Eesti karikavõistlustel saavutasid HC Tabasalu tüdrukud lll koha!

Tüdrukute D vanuseklassi (2009 ja hiljem sündinud) Eesti karikavõistlused toimusid 18.-19.septembril Vasalemmas.

Esimene mäng oli HC Pärnu/Padisega, kelle vastu võeti aasta tagasi, enne pikka võistluspausi, napp kaheväravaline kaotus ning läksime peale suure tuhinaga. Tüdrukud võitlesid innukalt, kuid vastasvõistkond, kes kuulutati võistluspäevade lõpuks Eesti karikavõitjaks, võttis kindla võidu.

Esimese mängu kaotusest said tüdrukud aga kiiresti üle ning esimese võistluspäeva kahe viimase mängu võidud SK Reval-Sport/Lasnamäe ning Rakvere Valla Palliklubi/Sõmeru vastu võtsime meie. Kõik võistkonnad näitasid tahet võita ning häid individuaalseid sooritusi, kuid samuti oli mängudes näha palju tehnilisi vigu lihtsate pallikaotuste näol. 

Esimeselt võistluspäevalt ühe kaotuse ja kahe võiduga koju naastes olid tüdrukud tahtmist täis ning ootasid pikisilmi teist võistluspäeva.

 Teisel võistluspäeval mindi vastamisi kahe tugeva konkurendiga ning tüdrukud teadsid, et ainuke viis medalikonkurentsis püsida on võita vähemalt üks mäng. Esimene mäng SK Reval-Sport/Kopliga oli üles ja alla. Alguses lasti vastased eest ära, kuid peale minutilist mõttepausi suutsid tüdrukud mängu tagasi tulla vähendades väravatevahet. Lõpuks võtsid vastased siiski neljaväravalise võidu ning meile jäi viimane võimalus medalile tõusta.

Viimane mäng oli SK Reval-Sport/Mustamäega. Enne mängu rääkis treener ära, mis on vaja ära teha, et mäng võita ning täpselt seda tüdrukud ka tegid- igaüks parandas oma eelmises mängus tehtud vead, tehnilised vead viidi miinimumini ning suurepärase võistkonnamängu toel saavutati lll koht.