Tüdrukud osalesid T2011 vanuseklassis miniliiga etapil Padisel!

Tüdrukud osalesid T2011 vanuseklassis miniliiga etapil Padisel!

HC Tabasalu kõige pisemad tüdrukud osalesid peale aastast võistluspausi hooaja esimesel miniliiga etapil. Võistluste esimene mäng oli oodatult rabe, kuid järgnevate mängudega näidati, et ka pika võistluspausi ajal omandati uusi oskuseid ning teadmisi käsipallis.

Tüdrukud avanesid juba teises mängus ning näitasid nii head koostööd kui ka individuaalseid oskuseid rünnakus. Kaitses jäädi veel pisut tagasihoidlikuks ning võeti vastu teine kaotus.

 Neljandas mängus olid meie vastasteks aastatagustest võistlustest meelde jäänud vastased HC Pärnu/Padise näol. Antud võistkond jäi tüdrukutele meelde just seetõttu, et neid on varem võidetud, seega mängima mindi enesekindlalt. Esimese viie minuti jooksul ei olnud täpne kumbki võistkond ning tablool seisis endiselt 0:0 viik. Kuuendal minutil õnnestus vastastel pall meie väravasse toimetada ning see äratas ka meie tüdrukud üles. Lõpptulemuseks 3:2, meie esimene võit.

 Järgnevates mängudes oli juba pisut näha väsimust ning kahjuks ei suudetud rohkem võite võtta, kuid saime võistluselt taas hea kogemuse ning treener võttis kaasa mõtteainet, mida on vaja tüdrukutega treeningutel edaspidi rohkem arendada.

 Lisaks saime otsa lahti tehtud ning jääme ootama järgmist miniliiga etappi 14.novembril, kus saavad klubi kõige uuemad ja pisemad liikmed ka oma esimese võistluskogemuse.