Pearaha

MIS ON PEARAHA?

Pearaha on lapse sportimise toetus, mis on ettenähtud spordiorganisatsioonidele või huvikoolidele 7-19–aastaste Harku vallas elavatele noortele spordi/huvitegevuse korraldamiseks.

HC Tabasalu arvestab aasta eelarve koostamisel pearahadega, mistõttu lisandub liikmemaksule 10 eurot neile kes ei ole määranud pearaha saajaks MTÜ HC Tabasalu. Toetada saab ühte spordiorganisatsiooni või huvikooli.

St. kui olete määranud lapse pearaha HC Tabasalule, siis on liikmemaks tervel hooajal soodsam:
4x nädalas treeniv laps 60 EUR/kuus, ilma kinnituseta 70 EUR/kuus
2-3x nädalas treeniv laps 56 EUR/kuus, ilma kinnituseta 66 EUR/kuus
1x nädalas treeniv laps 28 EUR/kuus, ilma kinnituseta 38 EUR/kuus

KUIDAS PEARAHA KINNITADA?

Lapsevanem peab tegema kinnituse süsteemis "Arno". Lapsevanem saab oma eelistust muuta iga kuu kellele pearaha määrata muutes "Arno" süsteemis oma eelistuse ära enne kuu vahetust. Kinnitust ei ole tulevikus vaja iga sügis määrata kui on soov, et ka järgmine aasta saab sama klubi toetuse. Kinnitus läheb automaatselt järgmisesse aastasse edasi. Klubi saab jooksvalt iga kuu lisada uusi liitunud lapsi ja lapsevanemal tuleb teha kinnitus. Selle kohta saadab klubi vanemale kirja kui on vaja teha kinnitus. Vana süsteem ei arvestanud peale pearahade kinnitamise perioodi lisandunud uusi lapsi ja vanema kinnitus ei lugenud.

Pearaha eelistuse kinnituse tegemiseks logi sisse siit- https://piksel.ee/arno/harku/ 

NB! Kui sinu lapse nime taha ei teki võimalust MTÜ HC Tabasalu, siis kirjutage ja kontrollime, et teie laps oleks meie poolt nimekirja lisatud. Saatke e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning klubi lahendab probleemi.